Apteka
  facebook

  O Drogerii

  Co warto o nas wiedzieć...

  Drogeria internetowa "ElixirUrody.pl" działa w oparciu o firmę rodzinną ELIXIR M.A. Kwiatkowscy SP.J., która działa w województwach: Mazowieckim i Warmińsko-Mazurskim i umożliwia zakup, kosmetyków, suplementów diety oraz materiałów i sprzętów medycznych po niższych cenach i z dostawą do domu.

   

  W branży e-handlu funkcjonujemy już od 2010 roku, dzięki czemu posiadamy tradycję i bardzo bogate, ponad 7-dmio letnie doświadczenie, a nasi Klienci darzą nas dużym zaufaniem. Cechuje nas również bezpieczeństwo i wiarygodność, posiadamy nagrody i wyróżnienia przyznane przez magazyny Forbes, Newsweek oraz Gazetę Prawną.

   

  Naszą misją jest przede wszystkim satysfakcja Klienta, jesteśmy także ukierunkowani na budowanie długoterminowych relacji opartych na fachowym doradztwie i wzajemnym zaufaniu.

   

  Zamawiając produkty w naszej drogerii macie Państwo 100% pewność, że są one przechowywane w odpowiednich warunkach pod stałą wykwalifikowanego personelu, pochodzą z legalnego obrotu i są przeznaczone na rynek polski - dzięki czemu posiadają ulotkę w naszym języku.

   

  Państwa zamówienia realizowane są wyłącznie przez wykwalifikowany i przeszkolony personel, co gwarantuje bezpieczeństwo i wysoką jakość obsługi zakupów.

   

  Naszym ogromnym atutem jest posiadanie fachowego i wysoce wykwalifikowanego personelu o wieloletnim doświadczeniu, który służy Państwu pomocą i radą przy doborze bogatej gamy dermokosmetyków renomowanych marek, dostępnych w naszej drogerii internetowej po okazyjnych cenach!

   

  Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższym adreseam e-mail:

  kontakt@elixirurody.pl 

   

  Pozdrawiamy i gorąco zachęcamy do zakupów w ElixirUrody.pl

  Płatności Obsługujemy wszystkie banki dzięki płatnościom

  Wysyłka

  Olsztyn

  Drogeria Elixir Urody
  ul. Limanowskiego 1-13/19 10-340 Olsztyn

  tel: (89)534 87 10
  e-mail: kontakt@elixirurody.pl